Bmw Pininfarina Gran Lusso Coupe

Otomobil Akrep

Ünlü tasarım fırması Pininfarina bmw’yi yeniden tasarlamış bunun  adına da BMW Gran Lusso Coupe demişler.. Arabaya bakınca dikkatimiz ilk çeken detay, arka led stoplar oluyor.. Düm düz uzanmış ve hafiften yanlara doğru açılıyor..

v12 motor gücüne sahip bu araç, gerçekten çok hoş görünüyor. Farların kısık gözleri andırması da aracın biraz daha agresif görünmesine yol açıyor. Daha detaylı bilgi almak isteyenler bimmerboost sitesine göz atabilir.

Bmw pininfarina Gran Lusso Coupe

Bmw pininfarina Gran Lusso Coupe

Bmw-Gran-Lusso-AkrepAdam (2) Bmw-Gran-Lusso-AkrepAdam (3) Bmw-Gran-Lusso-AkrepAdam (4) Bmw-Gran-Lusso-AkrepAdam (5) Bmw-Gran-Lusso-AkrepAdam (6) Bmw-Gran-Lusso-AkrepAdam (7) Bmw-Gran-Lusso-AkrepAdam (8) Bmw-Gran-Lusso-AkrepAdam (9) Bmw-Gran-Lusso-AkrepAdam (10) Bmw-Gran-Lusso-AkrepAdam (11) Bmw-Gran-Lusso-AkrepAdam (12) Bmw-Gran-Lusso-AkrepAdam (13) Bmw-Gran-Lusso-AkrepAdam (14) Bmw-Gran-Lusso-AkrepAdam (15) Bmw-Gran-Lusso-AkrepAdam (16) Bmw-Gran-Lusso-AkrepAdam (17) Bmw-Gran-Lusso-AkrepAdam (18) Bmw-Gran-Lusso-AkrepAdam (19) Bmw-Gran-Lusso-AkrepAdam (20) Bmw-Gran-Lusso-AkrepAdam (21) Bmw-Gran-Lusso-AkrepAdam (22) Bmw-Gran-Lusso-AkrepAdam (23) Bmw-Gran-Lusso-AkrepAdam (24) Bmw-Gran-Lusso-AkrepAdam (25) Bmw-Gran-Lusso-AkrepAdam (26)

 Kaynak: Bimmer Boost

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Akrep}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cevabı rakamla girin