Laurent Lipszyc – Mighty Masters

Müzik Akrep

Son zamanlarda sporla hiç alakamın kalmadığını farketmiştim, Ali Bey’den gelen nazik basketbol maçı teklifini değerlendirmek istedim. Yaklaşık 10 yıldır önünden bile geçmediğim spor salonuna gittik..

Etüd proje, istihsal ve jeoloji karması yaparak hızlı ama kısa bir maç gerçekleştirdik, maç bitmeden sanıyorum hepimiz döküldük. Yaşlarımız 3 aşağı 5 yukarı aynı ve hepimiz genç sayılırdık lakin yorgunluktan neredeyse nefes alamayacak duruma gelmiştik, takımlarda tek sigara içen ben olduğum için olayı tabi ki sigaraya bağladım.

Yakın zamanda askere gitmeye hazırlanan ben, bu durumdan çok utandım ve spora başlamaya karar verdim. Üşengeç bir tip olduğum için spor işini de sıraya koydum, önce ısınma hareketleri için güzel bir müzik lazım. Müzik eşliğinde kafayı sağa sola sallayarak başladım spora. (:

Müziği, Mito arkadaşımın mütemadiyen gönderdiği saçma sapan mesajların arasında buldum, hoşuma gitti. League of Legend isimli oyunda yer alan güzel bir müzik. Tınısı “Nuri Alço Operasyon Müziği”ni andırıyor olsa da o değil.. Buyrun..

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Akrep}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cevabı rakamla girin