Home Webtasarım Wordpress Wp Tema Ücretsiz Ascent Responsive WordPress Tema

Ücretsiz Ascent Responsive WordPress Tema

3 min read
0
0
177
Ücretsiz Ascent WordPress Teması

Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz gibi wordpress son zamanlarda bayağı popüler, hatta denilene göre dünya çapında mevcut sitelerin %25’lik kısmını wordpress altyapısındaki siteler oluşturmakta. Neden oluşturmasın ki, wordpress’i kullanımı kolay, esnek yapıda ve isteğe yada ihtiyaca göre özelleştirilebilme fonksiyonları var. Harika siteler/bloglar ortaya çıkarmanız için kod bilgisine ihtiyaç duymadan çalışmalar yapabilirsiniz. Bu özelliği wordpress’in yaygın olmasındaki en büyük özelliği olsa gerek.

Yukarıda dediğim gibi kod bilgili olmadan harika siteler yapabiliyorsunuz, peki kod bilgisi olmadan harika siteleri nasıl yapıyorsunuz?

Hemen söyleyeyim, wordpress’in isteğinize göre değiştirme ve ihtiyacınıza göre özelleştirme imkanı sağlayan temalar ve eklentileri sayesinde. Demek istediğim wordpress tema ve wordpress eklenti olayı harika siteler ortaya çıkarmanızda en büyük yardımcılarınız.

WordPress popüler olunca onun yancıları olan temaları ve eklentileride popüler oluyor.

İşte bende bugün sizlere wordpress temalarından harika bir wordpress teması paylaşmak istiyorum : )

Ücretsiz Ascent wordpress teması; Efendim bu temamız kişisel blog sitelerine cuk oturacak harika özelliklere sahip. Şayet kişisel blogunuz için tema arayışındaysanız durun! yazının geri kalanını okumadan gitmeyin.

Temamızın premium temalardan hiç aşağı kalır bir yanı yok, tamamen responsive özellikte. Bütün aygıtlarda yani bilgisayar olsun tablet olsun veya akıllı telefonlarınız olsun, hepsinde ziyaretçilerinize harika görüntü sunar. Harika bir slider’a sahip, vermek istediğiniz mesajı ziyretçilerinize direkt ve net verebilirsiniz..

Ascent Kişisel wordpress tema, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilmekte, temiz kodlanmış ve sunucunuzu kesinlikle yormaz, açılış hızı gayet temiz, temamızın görünümü gayet naiftir. Ayrıca temamız modern teknolojilere dayalı Bootstrap, HTML5 ve CSS3 ile örülmüştür.

Ücretsiz Ascent WordPress Teması

Demo   Download

Load More Related Articles
  • Mohammad Reza Lotfi

    Gece saatlerinde internet okyanusunda derin dalıştayken bulduğum bir üstad, İran Musikisin…
  • Youtube Kısayolları ve Pratik Bilgiler

    Youtube dünya çapında en çok ziyaret edilen/vakit geçirilen sitelerden en şahanesi olması …
  • Nasheed: Kuntu Maytan (Remix)

    İlk soru, Nasheed nedir? Türkçesi neşide olan bu terim koşuk, şiir olarak tanımlanıyor. Di…
Load More By Akrep
Load More In Wp Tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cevabı rakamla girin

Check Also

Mohammad Reza Lotfi

Gece saatlerinde internet okyanusunda derin dalıştayken bulduğum bir üstad, İran Musikisin…