Ücretsiz Responsive Kişisel Blog Teması

Wp Tema Akrep

Merhaba, wordpress materyalleri paylaşmaya gayret ediyorum son zamanlarda. Biraz araştırmayla muhteşem şeyler ortaya çıkıyor.

Bugünde sizlere ücretsiz responsive kişisel wordpress tema paylaşacağım, temamızın ismi Pro Blogg Theme. Tema ücretsiz olmasına rağmen gayet güzel ve birçok özelliğe sahip.

Problogg Kişisel wordpress teması, basit ve temiz kodlanmış harika bir kişisel tema. Güzel ve modern çizgilere sahip olmakla birlikte tüm dikkati üzerine çekebilecek farklı bir slider’a sahip. Butikler mağazalar vitrenlere çok özen gösterirler, bu temanın vitrinide gelişmiş slider’ı işte. Burada resimlerinizi ön plana çıkararak ziyaretçilerin konuya girmesini sağlayabilirsiniz, emin olun okunma sayısı bir hayli yükselecektir.

Ayrıca tema,başlıktada belirttiğim gibi responsive özellikte yani bütün cihazlarda tam performans çalışıyor. Özelleştirilebilir olması, seo dostu olması ve tüm tarayıcılarla uyumlu çalışabilme özellikleride cabası..

Sözü çok uzatmadan linkeri aşağıya bırakıyorum.. Ücretsiz Responsive WordPress Kişisel blog teması olan Pro Blogg temasını canlı önizleme yaparak, dilerseniz bilgisayarınıza indirip kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Modern Responsive Kişisel Blog Teması - Pro Blogg Theme

Ücretsiz Modern Responsive Kişisel Blog Teması – Pro Blogg Theme

Demo        Download

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Akrep}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cevabı rakamla girin